Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Kroužky 2019/2020


Plánujete kroužky na příští školní rok? 
Na stránce Kroužky už můžete vidět celou naši nabídku. 


Začátek online přihlašování na kroužky  ►  1. června 2019
 


O PRIHLAŠOVÁNÍ


Jak se přihlásit online

Pro online přihlášení budete potřebovat účet na našem webu. Pokud se online přihlašovat poprvé, doporučujeme přečíst si stránky Nápověda a Vaše dotazy, které vám vysvětlí, jak na to (nemusíte se bát, není to složité). Když narazíte na problém, se kterým vám ani nápověda nepomohla, můžete se na nás obrátit.
 


VIDEO - Jak se registrovat na stránky Lužánky


 

Do kdy musím přihlášený kroužek zaplatit?

Kroužky přihlášené teď a v průběhu prázdnin můžete zaplatit do 10. srpna 2019. Kroužky přihlášené později budou mít splatnost do 10 pracovních dnů. To abychom si byli jistí, že máte o kroužek doopravdy zájem, a zbytečně ho neblokovali někomu jinému.

Přihlášení jste automaticky na celý rok. Zaplatit můžete buď jen první pololetí a zbytek pak doplatíte v lednu, nebo můžete zaplatit celý rok najednou už nyní. Pokud byste v druhém pololetí nemohli pokračovat, můžete se odhlásit.

 

Přihlásit teď, nebo až v září?

To záleží na vás a na vaší situaci. Pokud se přihlásíte už teď, nebudete se muset obávat, že v září na vás už nezbudou volná místa ve vysněném kroužku. Na druhou stranu vás v září možná čeká žádání o vrácení peněz, pokud vám do jeho termínu vstoupí rozvrh nebo jiné povinnosti.

Každopádně se nemusíte bát, že byste v září odešli úplně s prázdnou - kroužky s volnými místy určitě ještě najdete.

 

Jak si vybrat ten správný kroužek?

Základní pomůckou pro vás budou filtrovací nástroje na stránce Kroužky. Můžete si omezit výběr podle věku, místa konání, nebo oboru. Po kliknutí na název kroužku v tabulce se vám otevře stránka kroužku, kde se dozvíte vše potřebné - kdy a kde se kroužek koná, o čem je a kdo ho vede. 

Nejste si jistí, zda je konkrétní kroužek pro vás to pravé? Obraťte se přímo na jeho vedoucí. Kontaktní údaje najdete na stránce kroužku.

 

VIDEO - Jak si vybrat ten správný kroužek?