Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kroužky 2018/2019

Už plánujete kroužky na příští rok? Zapište si tato data:

Zveřejnění kroužků na školní rok 2018/2019: 
25. května 2018

Od tohoto data na stránce Kroužky uvidíte naši nabídku kroužků na příští školní rok. Budete si je moci prohlédnout nějakou dobu před tím, než otevřeme přihlašování. (Některé kroužky jsou již v tuto dobu otevřené pro tzv. předzápis, kdy vedoucí umožňují přednostní přihlášení pro současné účastníky kroužku.)

Začátek přihlašování na kroužky: 
1. června 2018

V tento den se otevře on-line přihlašování na kroužky ve školním roce 2018/2019.

 

O přihlašování

Jak se přihlásit on-line?

Pro on-line přihlášení budete potřebovat účet na našem webu. Pokud se online přihlašovat poprvé, doporučujeme přečíst si stránky Nápověda a Vaše dotazy, které vám vysvětlí, jak na to (nemusíte se bát, není to složité). Když narazíte na problém, se kterým vám ani nápověda nepomohla, můžete se na nás obrátit.

Do kdy musím přihlášený kroužek zaplatit?

Kroužky přihlášené teď a v průběhu prázdnin můžete zaplatit do 15. srpna 2018. Kroužky přihlášené později budou mít splatnost do 10 pracovních dnů. To abychom si byli jistí, že máte o kroužek doopravdy zájem, a zbytečně ho neblokovali někomu jinému.

Zaplatit můžete jak na celý rok, tak jen na první pololetí (druhé pololetí pak doplatíte v lednu).

Přihlásit teď, nebo až v září?

To záleží na vás a na vaší situaci. Pokud se přihlásíte už teď, nebudete se muset obávat, že v září na vás už nezbydou volná místa ve vysněném kroužku. Na druhou stranu vás v září možná čeká nepříjemné žádání o vrácení peněz, pokud vám do jeho termínu vstoupí rozvrh nebo jiné povinnosti.

Každopádně se nemusíte bát, že byste v září odešli úplně s prázdnou - kroužky s volnými místy určitě ještě najdete.

Jak si vybrat ten správný kroužek?

Základní pomůckou pro vás budou filtrovací nástroje na stránce Kroužky. Můžete si omezit výběr podle věku, místa konání, nebo oboru. Po kliknutí na název kroužku v tabulce se vám otevře stránka kroužku, kde se dozvíte vše potřebné - kdy a kde se kroužek koná, o čem je a kdo ho vede. 

Nejste si jistí, zda je konkrétní kroužek pro vás to pravé? Obraťte se přímo na jeho vedoucí. Kontaktní údaje najdete na stránce kroužku.