Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Zalátané čarodějnice

Přihlásit
věk bez omezení
místohřiště WZŠ
termín
  • 23. 4. 2018 16:30 - 19:00
cena 80 Kč
volná místa bez omezení

Rodiny s dětmi od 2 let mají jedinečnou příležitost zúčastnit se zajímavé chovatelské výstavy bájných tvorů - na hřišti Waldorfské základní školy.

K vidění budou jednorožci se zlatými i růžovými rohy, Fénixové, draci (s různými počty hlav), bude možno nakrmit ptáka Noha, vyřádit se v herně určené malým dráčkům nebo si dát závody s faunem na kozích nožkách. Úkoly a atrakce připravuje svaz čarodějných chovatelek Lata a součástí celého podvečera bude slavnostní oheň a závěrečné překvapení. Prosíme návštěvníky, aby se dostavili v čarodějném oblečení, protože bájní tvorové obyčejným lidem příliš nedůvěřují. Také upozorňujeme na zákaz krmení potravinami z Billy, Alberta i jiných řetězců.

Vstupné je 80 Kč za dítě od 2 let, vstupenky budou k zakoupení přímo na akci.