Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

ZDRAVĚ A CHUTNĚ aneb JAK NA STAROVÁNÍ DĚTÍ

Přihlásit
věk 18+
místoLány - Bohunice
místnostKlubovna
termín
  • 26. 3. 2018 18:00 - 20:00
cena 50 Kč
volná místa 50 (z 50)

Taky někdy váháte, jestli dáváte svým dětem to nejlepší pro jejich věk, kolik bonbonů je už moc a jak to zařídit, aby jedlo více zeleniny?
Nejen to, ale také důležitost správného výběru jídel pro děti, velikosti porcí dle věku, na co si dávat pozor při správném stravování a stolování u dětí, tipy na vhodné svačinky, stravovací nástrahy v jejich životě, jak zamezit chutím na sladké a praktické návody získáte od úspěšné výživové poradkyně, ale také maminky dvou dětí, autorky knihy o zdravém stravování "Poradenství s praxí i bez praxe" Terezy Kukol (více na zdravesterezou.cz)
Kromě toho si můžete nechat pomocí bio-impedančního přístroje změřit množství tuku, vody a svalů v těle. Výsledky obdržíte vytištěné s sebou. Cena měření je pro účastníky akce pouze 50Kč.