Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Slyšíme se?

akce na podporu lidí se sluchovým postižením

Přihlásit
věk bez omezení
místoLabyrint - Bohunice
místnostCelý Labyrint
termín
  • 24. 9. 2017 9:00 - 17:00
cena zdarma
(zdarma)
volná místa bez omezení

Kapela Spálený sušenky a pracoviště Labyrint akcí společně podporují Týden komunikace osob se sluchovým postižením (22. – 30.9.2017).
Akce je určená primárně dětem (se sluchovým postižením i bez něj) a jejich rodinám, účastnit se však může každý se zájmem o problematiku sluchového postižení.
Přijeďte s námi strávit příjemný den, vychutnat společná setkání v prostorách střediska volného času, užít si v případě příznivého počasí na sklonku léta posezení na zahradě Labyrintu a pochutnat si na mňamkách ze zahradního grilu (každý si na něj může přinést, co uzná za vhodné).
Pro děti připravujeme pestrý program v podobě ochutnávek afrického bubnování, výroby hudebních nástrojů, muzikoterapie, hraných pohádek, promítaných filmů apod. Nudit se nebudou ani rodiče a další rodinní příslušníci. Informace budou zprostředkovány jak v českém, tak i v českém znakovém jazyce. Těšíme se na Vás!

Podrobnosti o akci budou aktualizovány na odkazu www.spalenysusenky.cz/ostatni a na facebookové stránce události Slyšíme se?
Upřesnění ceny: zdarma