Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Po stopách mamuta

aneb putování sázavskou přírodou

Přihlásit
věk bez omezení
místoŽďár na Sázavou a okolí
termín
  • 21. 4. 2018 8:00 - 18:00
cena 350 Kč
cena zahrnuje jízdné, lektory, drobné občerstvení (polévka)
volná místa bez omezení

Celodenní výprava za dobrodružstvím, kde se děti dozví něco o mamutech a sochách Michala Olšiaka. Na trase dlouhé cca 10km nás kromě krásné přírody čekají i drobné hry a malé občerstvení. Přesun tam i zpět proběhne vlakem a proto se předání dětí uskuteční vždy na Hlavním nádraží v Brně 8:00 - 17:45 hod. Děti si celou cestu ponesou vlastní batůžky s jídlem a pitím na celý den.