Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

POZNAT TAIWAN A INDONÉSII S AIESEC

Zážitky a zkušenosti z dobrovolnického pobytu v exotické Asii.

Přihlásit
věk bez omezení
místoLidická - Brno-střed
místnostDobrovolnické centrum
termín
  • 22. 2. 2017 18:30 - 20:00
cena zdarma
(zdarma)
volná místa bez omezení

Co se dá zažít v rámci dobrovolnictví na Tchaj-wanu? Kromě dobrodružství na příměstských táborech pro děti také návštěvy budhistických chrámů, výšlapy do džungle či ochutnávání specialit na nočních trzích. A co v Indonésii? Typický život muslimské rodiny a jejich zvyky a tradice na vlastní kůži, a to není málo. Přijď a nech se inspirovat.

Upřesnění ceny: zdarma