Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Maceška o prázdninách

Přihlásit
věk bez omezení
místoMiniškolka Maceška
místnostMaceška herna, Maceška výtvarna
termín
  • 9. - 13. 7. 2018 9:30 - 12:30
cena 1 000 Kč
(celý týden: 1000,-, jednotlivé dny: 250,-)
volná místa 99 (z 99)

Maceška – miniškolka bez slziček.
V malém kolektivu se dětem po celou dobu věnují dvě zkušené lektorky. Pro snazší adaptaci dětí umožňujeme rodičům počáteční pobyt v Macešce spolu s dítětem. Dle individuální domluvy mohou děti přijít jeden či více dní v týdnu, nebo chodit ideálně celý týden. Respektujeme osobnost dítěte a jeho individuální potřeby a zábavnou formou se snažíme o všestranný rozvoj osobnosti dítěte (pohybové cvičení, zážitkové učení, hudební a výtvarná činnost, pobyt venku). Našim záměrem je spokojené dítě i rodič.