Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

MOJE EDS SKRZ OBJEKTIV

Vernisáž výstavy fotografií zachycujících zkušenosti a zážitky z Evropské dobrovolné služby v Brně.

Přihlásit
věk bez omezení
místoLidická - Brno-střed
místnostDobrovolnické centrum
termín
  • 17. 5. 2017 18:30 - 20:00
cena zdarma
(zdarma)
volná místa bez omezení

Jaké zážitky a zkušenosti může člověk získat v rámci Evropské dobrovolné služby? Přijď na vernisáž fotografií dobrovolnice z Německa, která přijela na rok do Brna pracovat ve filmovém a nahrávacím studiu Lávka, SVČ Lužánky. Dozvíš se, jak hodnotí své dosavadní dobrovolnické zkušenosti a hlavně jak vidí svou každodenní práci objektivem fotoaparátu. Program je v angličtině s překladem do češtiny.

Upřesnění ceny: zdarma