Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Divadlo na Lánech - Dárek pro maminku

Přihlásit
věk bez omezení
místoLány - Bohunice
místnostSál - Lány
termín
  • 10. 5. 2017 16:00 - 17:00
cena zdarma
(v předprodeji - 60 Kč/dítě, 60 Kč/dospělý, rodina 150 Kč, na místě - 70 Kč/dítě, 70 Kč/dospělý, rodina 160 Kč, děti do 1 roku zdarma)
volná místa bez omezení

Milá pohádka pro všechny děti a maminky. Najdeme společně ten nejkrásnější dárek pro maminku? Co myslíte? Pohádka, která se bude líbit jak dětem, tak dospělým.
Těšit se můžete jako obvykle na spoustu legrace a písniček!
Divadlo Úsměv má mnohaletou zkušenost s hraním pro děti ve školkách a mateřských centrech. Jedná se o kombinaci maňáskového a hraného divadla.
Délka představení cca 45min.

Upřesnění ceny: v předprodeji - 60 Kč/dítě, 60 Kč/dospělý, rodina 150 Kč, na místě - 70 Kč/dítě, 70 Kč/dospělý, rodina 160 Kč, děti do 1 roku zdarma