Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Čtenářská dílna na Latě

Překlep a Škraloup

Přihlásit
věk bez omezení
místoLata - Žabovřesky
místnostCvičiště
termín
  • 24. 2. 2018 9:30 - 11:30
cena 70 Kč
cena zahrnuje Materiál na program, bylinkový čaj, pracovní listy, lektorné
volná místa bez omezení

Zábavné dopoledne s knížkou Tomáše Kočínského a Barbory Králové je určeno dětem od 4 do 8 let. Na děti čeká skřítek Překlep, jehož specialitou jsou chyby v knížkách. Skřítek se jednoho dne vydá na dobrodružné putování k samotnému Zubu Času a rozhodně bude potřebovat naši pomoc. Podaří se nám zastavit stárnutí věcí? A kdo získá Křišťálový Prdlajs? A jakou roli v tom všem hraje mluvící hovnivál?
Pro děti bude připravena spousta zábavných, napínavých i tvořivých aktivit, sloužících mimo jiné k rozvoji čtenářské gramotnosti.
Vstupenky v předprodeji na Latě:
Fraňková - 602751385, mail