Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Cestovatelská beseda - Vietnam

Gabriela Ambrožová

Přihlásit
věk bez omezení
místoLegato - Kohoutovice
místnostLegato - klub
termín
  • 19. 1. 2017 19:00 - 20:30
cena zdarma
(vstupné dobrovolné)
volná místa bez omezení

Prozradíme, proč stojí za to navštívit Vietnam, jak se vyhnout davům v zátoce Ha Long, co je to bia hoi, jak se dá ztratit v Sa Pa, kde si užít moře, na jaké skvělé speciality se dá ve Vietnamu narazit, kde rozhodně nejezdit na skůtru a jestli stojí za to nechat se ošetřit v místní vojenské nemocnici a proč stojí za to navštívit deltu Mekongu i za odbobí dešťů.


Upřesnění ceny: vstupné dobrovolné