Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Cestovatelská beseda - Irsko - EVS a cirkus

Barbora Horová

Přihlásit
věk bez omezení
místoLegato - Kohoutovice
místnostLegato - klub
termín
  • 9. 2. 2017 19:00 - 20:30
cena zdarma
(vstupné dobrovolné)
volná místa bez omezení

EVS - jednoduchý a skvělý způsob jak vycestovat do zahraničí a vyzkoušet jaké je to žít, pracovat, spát, objevovat a třeba i cirkusovat jinde než u nás. Tak tedy Vám ukáži, jak se mi v Irsku rok žilo, kam jsem se všude podívala, a neboť jsem se rozjela především za novým cirkusem, povyprávím vám o nových pohledech a možnostech cirkusácké manéže.


Upřesnění ceny: vstupné dobrovolné