Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Aktuální akce

Další info
Aktuální akce

.

Medové vánoce v Lužánkách

věk 0+
místoKlubovna 20, Klubovna PŘV, ZS, Výtvarka, Bijásek, LUSK - velká učebna, LUSK - polytechnika, LUSK - Skleník, LUSK - malá učebna
Klubovna 21
termín
17.12.2022 9:00 - 17:00
17.12.2022 10:00 - 17:00
(více..)
cena zdarma
(0)
volná místa 99 (z 99)

Akce se koná ve spolupráci se Zelení města Brna, v rámci participativního projektu města Brna - Dáme na vás (Včely do Brna).
V dopoledních hodinách proběhnou přednášky pro děti i dospělé, na odpoledne jsou především pro děti připravené rukodělné a tvůrčí dílny. V průběhu celého dne budou pak budou mít návštěvníci možnost prohlédnout si výstavu o zajímavostech ze života včel, seznámit se s pomůckami včelaře, ochutnat včelí produkty, zahrát si originální deskovou hru nebo si otestovat své znalosti při včelařském kvízu. Vstup pro všechny návštěvníky je zdarma. Děti u vstupu navíc obdrží kartu návštěvníka, díky které se mohou zdarma zúčastnit tří dílen a odnést si své výrobky domů.
Součástí akce bude i charitativní obchůdek, kde si mohou návštěvníci zakoupit originální výrobky pro radost, nebo jako milé vánoční dárky.