Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Aktuální akce

Další info
Aktuální akce

.

Legato Open

Den otevřených dveří

věk bez omezení
místo
termín
(více..)
cena zdarma
volná místa bez omezení

Zveme vás na komentovanou prohlídku kluboven i Manéže a setkání s vedením Legata, pedagogickými pracovníky i lektory. Pokud si nejste jisti a potřebujete získat více informací nebo si prohlédnout prostory, ve kterém kroužky probíhají, případně se setkat s lektorkou či lektorem, navštivte nás 15. září od 16.00 hod. Je to jedinečná příležitost získat aktuální informace přímo u zdroje.

Kroužky začínají 3. října, protože jako každý rok po hektickém nepřetržitém prázdninovém provozu, během něhož prošlo budovou více než 600 lidí (nepočítaje diváky, kteří se přišli podívat jen na závěrečné prezentace) a trávili zde denně čas od rána do večera, je třeba vše řádně připravit, opravit i upravit a vydezinfikovat, aby start nového školního byl radostný a jeho průběh úspěšný.