Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Aktuální akce

Další info
Aktuální akce

.

Laktační poradna

věk 16+
místoBrno
termín
01.9.2022 8:00 - 31.8.2023 20:00
(více..)
cena 600 Kč
(Cena 600,- Kć je cena za hodinu porady i za hodinu cesty na poradenství, celková cena závisí na době porady i vzdálenosti.)
cena zahrnuje Dopravu poradkyně tam i zpět, vlastní poradu, případnou laktační pomůcku. Nezahrnuje zápůjčku odsávačky a cenu odsávacího setu.
volná místa 96 (z 99)

Cílem laktačního poradenství je poskytnout relevantní informace a důležité rady a dovednosti, které jsou potřeba pro úspěšné kojení, vysvětlení a pomoc při odstranění praktik, které kojení poškozují.
Konzultují jak telefonicky, tak osobně. Nabízím nácvik správné techniky kojení, zhodnocení vydatnosti kojení, pomoc při potížích s kojením.
Obsahem každé laktační poradny je kontrola polohy při kojení, správného přisátí, nácvik, jak poznat, že miminko pije, nejčastější problémy a jejich řešení, techniky alternativního dokrmu a řešení dalších otázek spojených s kojením a péčí o miminko.