Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

Ježíškova zahrada

Advent na Lesné "bez kontaktu"

věk bez omezení
místozahrada Lesná
termín
29.11.2021 12:00 - 23.12.2021 23:59
(více..)
cena zdarma
volná místa bez omezení

Bohužel ani předvánoční období roku 2021 není vstřícné ke společným aktivitám. Stejně jako loni chybí o adventních nedělích možnost setkat se u tradičního tvoření a mikulášsko-čertovského radování v rámci Adventu na Lesné. Nedejme si však vzít sounáležitost alespoň v rámci v rámci rodin a svých nejbližších a hledejme jiné možnosti ke společným zážitkům .
Třeba v rámci alternativní nabídky lužáneckého pracoviště Lesná na Milénově ulici pod souborným názvem
JEŽÍŠKOVA ZAHRADA
Přijďte si v průběhu adventního období prohlédnout dřevěný zahradní betlém nebo se zapojit do drobných vánočních aktivit, včetně Mikulášské procházky...
DEKORACE NA STROMEČEK - přineste svou vlastnoručně udělanou ozdobu a zavěste ji jako dárek Ježíškovi na stromeček u betléma. Může to být baňka, vločka, šiška, sušený pomeranč či jiná přírodnina …
JEŽÍŠKOVA POŠTA – napište svůj dopis Ježíškovi a vhoďte jej do schránky umístěné na dřevěném kostelíku. Dopis můžete přinést z domova nebo jej vytvořit přímo na místě (obálky, tužky a papíry připraveny). A nezapomeňte zazvonit na zvonek ve zvoničce!
CESTA ZA SVĚTLEM – prohlédněte si vystavené keramické svícny malých i velkých autorů - účastníků keramických kroužků a kurzů výtvarného oddělení. Od 6. prosince bude navíc součástí drobná aktivita - podrobnosti naleznete přímo na zahradě poblíž vlastní výstavy.
VÁNOČNÍ STROM PŘÁNÍ PRO ÚTULEK TIBET - Vánoce jsou mimo jiné také časem, ve kterém bychom, ostatně jako po celý rok, měli myslet na ty, kteří potřebují naši pomoc. Pro nás jsou to tentokrát menší i větší zvířátka v rodinném útulku Tibet nedaleko od Bučovic. Pokud cítíte, že byste rádi udělali dobrý skutek, můžete splnit některé z přáníček zavěšených na Stromu přání. Váš dárek, odevzdaný na recepci, pak rádi do útulku doručíme…
POŽEHNANÉ SVĚTLO – 23. listopadu požehnal otec Didak na zahradě fary v Židenicích ohni. My ho potom opatrně převezli na Lesnou. Oheň je příslibem návratu světla a konce tmavých dnů. Doufáme, že i náš symbolický a požehnaný oheň bude tímto příslibem. Chcete-li si jej přenést domů, přineste si, prosím, skleničku nebo lucerničku se svíčkou. A na naší recepci si můžete svíčku zapálit.
VÁNOČNÍ SVÍCEN NA E-SHOPU - když už jste nemohli vy k nám v rámci tvořivé adventní neděle, můžeme alespoň „my k vám“ v podobě balíčku s vánočním tvořením. Svícen na vánoční stůl najdete po celé adventní období (do vyprodání zásob) na našem e-shopu.

MIKULÁŠSKÁ PROCHÁZKA - namísto mikulášsko-čertovských radovánek vás zveme na Mikulášskou procházku po okolí pracoviště Lesná. Čekají vás otázky, úkoly, zábava i sladká odměna. Podrobnosti sledujte na lužáneckém webu.