Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Aktuální akce

Další info
Aktuální akce

.

Kouzlo šedých čenichů

přednáška

věk bez omezení
místoLidická - Brno-střed
místnostLUSK - velká učebna
termín
06.12.2021 18:30 - 21:00
(více..)
cena zdarma
cena zahrnuje Dobrovolné, bude věnováno Psinci Studená Loučka na převýchovu a dožití psů.
volná místa bez omezení

Minuli jste v útulku kotec psa, protože byl starý? Chyba! Přednáška, která boří mýty a otevírá nové obzory. O moudrosti starých psů, o kráse šedých čenichů a andělech ve smokingu. Vyvrátíme pověru, že starého psa novým kouskům nenaučíte. Naučím vás, jak psům prodloužit aktivní život. Mentální i fyzický. Ukážeme si, jak staří psi nacházejí smysl života. A jak neuvěřitelně pestrý je jejich emocionální život. Kouzla? Ne. Pouze vědecky podložená fakta. I když… nechte se překvapit.

Přednáší Alice Pekařová
Dlouhodobě se velmi úspěšně věnuje nápravě problémového chování psů, pomoci týraným psům a také rozvoji kognitivních schopností psů. Pravidelně se účastní workshopů špičkových světových trenérů zvířat (Gabby Harris, Alexa Capra, Ken Ramirez, Roger Abrantes, Susan Garrett a další). Kromě vlastního tréninku a práce se psy se věnuje i přednáškám. Učí dospělé i děti správně porozumět zvířatům a umět se na svět podívat jejich očima. Vede Psí školu Studená Loučka a provozuje Psinec pro nechtěné problémové psy. Momentálně má doma šestnáct vlastních psů.