Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

Astrovíkend

DNY TAJEMNA A ZDRAVÍ, Lužánky - středisko volného času nejsou organizátorem akce

věk bez omezení
místoGalerie, Sál
termín
17.10.2021 10:00 - 17:00
(více..)
cena 70 Kč
cena zahrnuje ZTP: 40,- Kč, vstupné na přednášky 50, 80 a 120 Kč (podle tématu)
volná místa bez omezení

Sobota 16.10. – Neděle 17.10.
Pořadatel: Astrovíkend
Místo konání: Brno SVČ Lužánky -Lidická 50

O AKCI. Tradiční zážitkový festival za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem. Víkend nabídne poradny, přednášky, šamanské meditace a sortiment týkající se EZO sféry.

Zveme vás na přednášku českého odborníka MUDr. Davida Freje na aktuální téma- Silný imunitní systém. V přímém přenosu po skype se spojíme s vykladačem osudu -nádím z Knihovny palmových listů v Indii. PhDr Marie Formáčková – spisovatelka a publicistka- zavzpomíná na přátelství s H.Růžičkovou. Spisovatel a publicista PhDr. Arnošt Vašíček připravil přednášku spojenou s autogramiádou – Záhadné fenomény. Na programu je tradiční šamanské setkání – diagnostika fyz. a psych. potíží v duchu peruánské Amazonie- s C.Gomezem. Reverendka Estela Orbito – filipínská duchovní léčitelka pokračovatelka tradice slavné rodiny Orbitů provede skupinového léčení, společnou modlitbu a energetické působení (tzv. požehnání).Ukázky mongolského léčitelství má připraveny šamanka Zadaa BajarJargal. Nově se návštěvníci seznámí s védskou meditací a se spirituálním léčením prostřednictvím Sary Rachel Bergmann.

Další hosté: Zdenka Blechová, Ilona Golovleva, Kartář Láďa, Olga Sellene, Jana Niessnerová, Marin Dobrev, Petr Zajac – záhadolog a cestovatel připravil bubnovací transovní koncert s možností šamanského tancovaní účastníků, Cihuamiztli- šamanka a duchovní léčitelka, Monika Nika Skákalová…a další hosté

Podrobný program na www.astrovikend.cz , www.facebook.com /astrovikend