Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

ONLINE - Virtuální cirkus úterý - KVĚTEN

Aktivita probíhá pouze ONLINE!

věk 6-19 let
místoOn-line
termín
04.5.2021 17:00 - 18:00
11.5.2021 17:00 - 18:00
18.5.2021 17:00 - 18:00
25.5.2021 17:00 - 18:00
(více..)
cena 200 Kč
cena zahrnuje 4 květnové online lekce
volná místa 21 (z 30)

UPOZORNĚNÍ: Aktivita probíhá pouze ONLINE!

Náplň těchto online aktivit bude strukturována podobně jako kroužek, budeme se snažit vytvářet hry na rozehřátí, budou rozcvičky, budou disciplíny - ovšem takové, které vyhodnotíme jako bezpečné ve virtuálním prostředí, kde nejsme schopni poskytovat ani záchrany ani dopomoci. Zásady a pravidla k virtuálním kroužkům pošleme přihlášeným mailem a děti se je dozví při prvním online setkání.

Budeme se snažit pracovat s rekvizitami, které se v domácnostech běžně vyskytují, pokud bude nabídka virtuálních workshopů zaměřena na práci s věcmi, které jsou vyloženě cirkusové, zvažujeme zřízení půjčovny (je to ve vývoji a budeme informovat přihlášené o tom jakým způsobem to bude fungovat). Co budou děti potřebovat na následující setkání se dozví vždy týden dopředu aby se mohly připravit

Cena tohoto virtuálního kroužku je 0 kč. Výdaje s ním spojené budeme hradit ze zápisného kroužku. Náklady myslíme především odměny našim skvělým cirkusovým externistům, kteří budou program připravovat a natáčet a realizovat ..., bez nich bychom realizaci virtuálních aktivit nezvládli.

Hlavními cíli virtuálních aktivit je udržet se v době pandemie a valícího se podzimu ve fyzické a psychické kondici, abychom se vrátili fit do cirkusu, až bude možné ho otevřít, zachovat si kontakt s trenéry a ostatními cirkusáky, poskytnout podněty pro samostatnou cirkusovou práci a rozvoj, i když to třeba nebude ve vysněných disciplínách.