Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

TRASA - VELIKONOČNÍ CESTA

věk 1+
místoStarý Lískovec
termín
24.3.2021 12:00 - 07.4.2021 18:00
(více..)
cena 50 Kč
volná místa 15 (z 99)

Čeká vás neobyčejná a dlouhá cesta od MASOPUSTU až k VELIKONOCŮM. Zabalte si svačinku, něco na pití, hrací kartu s tužkou a taky nezapomeňte přibrat další spolucestující. To víte, ve dvou (a více) se to lépe cestuje, ale i luští. Kudy jít vám ukáže tajná mapa. Na cestě vás čekají překážky v podobě záludných otázek, které musíte vyluštit a získat tak správné písmeno do vaší TAJENKY. Vyluštěná tajenka doplní chybějící část básničky. Básničku se naučte a přijďte nám ji říci, zazpívat či zatančit a my vám na oplátku dáme ODMĚNU.

Hrací kartu s mapou vám zašleme po zaplacení mailem nebo si ji můžete vyzvednout na Lince každé pondělí(kromě velikonočního) a středu v čase 13 -18 hodin.
Trasa je určená pro děti a rodiče s dětmi. Na jednu hrací kartu může jít celá vaše rodina. Jedna hrací karta = jedna ODMĚNA.