Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

TRASA - Strasti babky kořenářky

Dobrodružná cesta s úkoly Podkomorskými lesy

věk 2+
místoPodkomorské lesy
termín
13.2.2021 8:00 - 07.3.2021 20:00
(více..)
cena zdarma
(0)
volná místa 99 (z 99)

Jaké asi může mít babka kořenářka v únoru starosti? Dostali se jí do bylinek moli? Prokousaly myši piksly s kloubním mazáním? Nebo je to úplně něco jiného? Možná cítí ve všech kostech, že je blížící se bylinkářská sezóna ohrožena. Babka už není nejmladší, těžko si sama poradí a proto potřebuje právě vás! Vydejte se do lesa s otevřenýma očima i srdcem a určitě pomůžete Kořenářce odhalit toho, kdo ohrožuje nejen sběr bylinek, ale i samotný les.
Trasa s úkoly bude tentokrát rozdělena na dvě části. Kratší vede nejprve po zpevněné, potom po lesní cestě. Je průjezdná terénním kočárkem a měří 2 km. Delší trasa měří 3 km a terén je více divoký. Obě trasy začínají na červené značce za hájovnou "U křivé borovice", rozdělují se u přístřešku "U Huberta" a opět se potkávají u přístřešku "U křivé borovice. "Nejbližší zastávka MHD je "Ruda", nebo "Říčanská".
Na akci není nutné přihlášení.
PRACOVNÍ LISTY, které volně navazují na tuto trasu (k absolvování trasy je nepotřebujete) získáte zde: https://www.luzanky.cz/Akce/63943/Receptar-babky-korenarky-pro-dospele-i-deti