Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Aktuální akce

Další info
Aktuální akce

Nabízíme také ONLINE aktivity pro širokou veřejnost. Tvořivé balíčky, video lekce a další tipy, jak si užít volný čas aktivně.

TRASA - Strasti babky kořenářky

Dobrodružná cesta s úkoly Podkomorskými lesy

věk 2+
místoPodkomorské lesy
termín
13.2.2021 8:00 - 07.3.2021 20:00
(více..)
cena zdarma
(0)
volná místa 99 (z 99)

Jaké asi může mít babka kořenářka v únoru starosti? Dostali se jí do bylinek moli? Prokousaly myši piksly s kloubním mazáním? Nebo je to úplně něco jiného? Možná cítí ve všech kostech, že je blížící se bylinkářská sezóna ohrožena. Babka už není nejmladší, těžko si sama poradí a proto potřebuje právě vás! Vydejte se do lesa s otevřenýma očima i srdcem a určitě pomůžete Kořenářce odhalit toho, kdo ohrožuje nejen sběr bylinek, ale i samotný les.
Trasa s úkoly bude tentokrát rozdělena na dvě části. Kratší vede nejprve po zpevněné, potom po lesní cestě. Je průjezdná terénním kočárkem a měří 2 km. Delší trasa měří 3 km a terén je více divoký. Obě trasy začínají na červené značce za hájovnou "U křivé borovice", rozdělují se u přístřešku "U Huberta" a opět se potkávají u přístřešku "U křivé borovice. "Nejbližší zastávka MHD je "Ruda", nebo "Říčanská".
PRACOVNÍ LISTY, které volně navazují na tuto trasu (k absolvování trasy je nepotřebujete) získáte zde: https://www.luzanky.cz/Akce/63943/Receptar-babky-korenarky-pro-dospele-i-deti