Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

Ježíškova zahrada

aneb Coronadvent na Lesné

věk bez omezení
místozahrada Lesná
termín
04.12.2020 12:00 - 23.12.2020 22:00
(více..)
cena zdarma
volná místa bez omezení

Letošní podzim není vstřícný ke společným aktivitám a tak se tentokrát o adventních nedělích nemáme možnost setkat u tradičního tvoření ani u mikulášsko-čertovského radování. Nedejme si však vzít sounáležitost, společné tvoření a radost alespoň v rámci rodin a svých nejbližších. Užijte si doušku vánoční atmosféry u lužáneckého Střediska volného času Lesná na Milénově 13. Přijďte si KDYKOLIV OD PÁTKU 4. PROSINCE 2020 BĚHEM CELÉHO ADVENTU do Ježíškovy zahrady prohlédnout dřevěný betlém a užít si drobných vánočních aktivit.

DEKORACE NA STROMEČEK - přineste svou ručně udělanou ozdobu a zavěste ji na stromeček v Ježíškově zahradě. Může to být baňka, vločka, šiška, sušený pomeranč či jiná přírodnina, origami… Nemáte dostatek materiálu? Pak můžete využít materiálu ve zdejší bedýnce, nazdobit Ježíškovi připravenou PAPÍROVOU BAŇKU (přímo na místě nebo si ji odnést domů) a pak zavěsit na některý ze stromečků.

JEŽÍŠKOVA POŠTA – napište svůj dopis Ježíškovi a vhoďte jej do schránky umístěné na dřevěném kostelíku. Dopis můžete přinést z domova nebo jej vytvořit přímo na místě (obálky, tužky a papíry budou připraveny). A nezapomeňte zazvonit na zvonek ve zvoničce!

BETLÉMSKÁ HVĚZDIČKA – zazpívejte Ježíškovi u kolébky písničku nebo koledu. A když mu podle připraveného návodu vytvoříte a poblíž zavěsíte dřevěnou hvězdičku ( a zároveň s ní vhodíte do Ježíškovy pošty svou mailovou adresu ), budete mít u nás na recepci připraveno malinké překvapení (dáme vám na mail vědět, jakmile bude možné si je vyzvednout).

SKUTKOVNÍK - Vánoce jsou mimo jiné také časem, ve kterém bychom, stejně jako po celý rok, měli myslet na druhé a pomáhat jim. Pokud cítíte, že byste rádi udělali nějaký dobrý skutek, vytáhněte si z našeho skutkovníku. Papírek se skutkem si nechte u sebe, abyste na jeho provedení nezapomněli.

ANDĚLSKÉ DOMINO - na stromech před zahradami střediska Lesná, najdete připravené jednoduché úkoly. Každý úkol se skládá z otázky s vánoční tématikou a drobné pohybové aktivity pro celou rodinu. Pořadí otázek určují andělé umístění pod otázkou. Proto je zapotřebí pozorně sledovat drobné odlišnosti mezi anděli. Vždy ten druhý (pravý) anděl pod otázkou, musí být v následující otázce jako první (levý), podobně jako v dominu. Andílci se potmě neradi ukazují a tak si nezapomeňte vzít s sebou baterku.

Akce se může zúčastnit kdokoliv z řad široké veřejnosti.