Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

Vánoce na Lišce

věk 0+
místostředisko Liška, Bílovice nad Svitavou
termín
28.11.2020 10:00 - 24.12.2020 17:00
(více..)
cena zdarma
(0)
volná místa 99 (z 99)

Ani v tomto roce nebude Liška s vánoční atmosférou pozadu, jen ji přesuneme blíže k vám a umožníme vám se na výzdobě podílet. Přijďte kdykoliv během celého adventu a pomožte nám s dekoracemi, aby venkovní prostory našeho střediska zářily, voněly, třpytily se a hlavně v nich byl prvek, který teď všichni postrádáme - sounáležitost, spolupráce, společné tvoření a radost.

DEKORACE NA STROMEČEK - přineste svou ručně udělanou ozdobu a zavěště ji na náš liškovský strom. Nemáte dostatek materiálu? Před Liškou určitě bude nějaký k dispozici. Kreativitě se meze nekladou, budeme rádi za jakoukoliv baňku, vločku, přírodní okrasu, origami atp.

SPOLEČNÝ VÁNOČNÍ ŘETĚZ - pojďte se zapojit do výroby dlouhého vánočního řetězu z papíru. Zvládne jej úplně každý, stačí přinést svou část řetězu a návazat ji na předchozí díl nebo jej nechte před Liškou a my se o to postaráme. Materiál bude rovněž k dispozici.

SKUTKOVNÍK - Vánoce jsou mimo jiné také časem, ve kterém bychom -stejně jako po celý rok - měli myslet na druhé a pomáhat jim. Pokud cítíte, že byste rádi udělali nějaký dobrý skutek, vytáhněte si jeden z našeho skutkovníku. Dobrých skutků není nikdy dost a ty naše jsou obecného charakteru, aby byly proveditelné kýmkoliv. Papírek se skutkem si nechte u sebe, abyste na jeho provedení nezapomněli.


Budeme rádi, když se s jakýmkoliv vánočním příběhem, fotkou, výsledkem řetězu, ozdoby, skutku budete chtít s námi podělit na . Akce se může zúčastnit kdokoliv z řad široké veřejnosti.

Adresa: Liška - Lužánky, Žižkova 600 (1. patro nad potravinami), Bílovice nad Svitavou


Na kouzelnou atmosféru Vánoc na Lišce se těší

Pavla, Markéta, Dáša a externisté