Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

ZRUŠENO - Nachlazení - nutné zlo?

beseda s lékárnicí maminkou o rýmě, kašli a horečce nejen u dětí

věk 20-50 let
místoMaceška herna, Maceška výtvarna
termín
18.3.2020 15:30 - 17:00
(více..)
cena 70 Kč
volná místa 14 (z 15)

Farmabyznys na jedné straně, zázrační léčitelé na straně druhé a mezi tím velká diskuzní fóra. Jak v dnešním světě získávat kvalitní a užitečné informace o zdraví a léčení?
Jmenuji se PharmDr. Lenka Klementová a jsem jedna lékárnic-maminek,zdravotnických odbornic, které nezapomínají na svůj ženský cit. Naším cílem je ukazovat ostatním cestu šetrného a účinného léčení nejen dětí. Cestu, která vychází ze současného vědeckého poznání, a přitom respektuje individualitu každého dítěte a intuici každé matky.
Společně s kolegyní Mgr. Karolínou Romáškovou Vás zveme na společné diskutování o nemocech z nachlazení, které nás všechny potrápí nejednou do roka.
Jak a proč v těle vzniká rýma a kašel, kde se bere horečka? Jak správně rozlišit alergickou rýmu od infekční? Jaké jsou zásadní rozdíly mezi nosními kapkami a spreji? Odsávat, smrkat nebo nechat být? Jak předejít nasazení antibiotik?
Poznáte vlhký kašel od suchého? Jaké léky použít na každý typ kašle? Jaké léčivé byliny opravdu pomáhají?
Kdy snižovat teplotu léky, kdy zábaly a kdy vůbec nezasahovat? Za jakých podmínek se můžeme léčit doma a kdy je třeba jít k lékaři?
Kdy a jak skutečně posílit přirozenou obranyschopnost? Které léčivé rostliny jsou vhodné pro podporu imunity i při boji s nachlazením?


Kontakty