Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

PROTOTÝPCI - od nápadu k prototypu

věk 8-12 let
místoPočítače, Modelářská dílna, Dobrovolnické centrum
termín
18.4.2020 9:00 - 19.4.2020 17:00
(více..)
cena 800 Kč
cena zahrnuje náklady na materiál, pitný režim, svačinky a teplý oběd
volná místa 15 (z 15)

Víkendová akce v Lužánkách na Lidické.
Sobota a neděle 18.4. a 19.4. 2020 vždy 9 - 17 hodin s tím, že v neděli na poslední dvě hodinky pozveme i rodiče, abychom se pobavili o tom, jak rozvíjet kreativitu doma.

Víkend je určený dětem a středa potom případně dětem i jejich rodičům.

Během dvou dnů nakoukneme do světa podnikání. Vytvoříme si prototyp reálného produktu a podpoříme děti pro jejich další domácí tvoření.
Budeme si kreativně hrát, načerpáme inspiraci, osaháme si různé techniky a materiály, naučíme se rozvrhnout si projekt jako profíci, zasedneme i k počítačům a naučíme se rozhlížet se kolem sebe a hledat reálné projekty, na kterých si kreativitu budeme brousit i doma.

Vzdělávací aktivita “Prototýpci - od nápadu k prototypu” je určena pro děti od první třídy a jejím cílem je rozvoj kompetencí k podnikavosti.
Vycházíme z faktu, že kreativitu s přesahem do podnikání lze efektivně rozvíjet v rodině od útlého dětství pomocí pomalého podnikání a řešení drobných reálných problémů.

Důležitý je i aspekt následného společného mezigeneračního učení a přenosu do rodiny. Zvýšení kompetencí k podnikavosti má dopad zejména na osobní aktivitu a budoucí ochotu podnikat.