Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

IBERICA

věk bez omezení
místoSál, Bijásek, Klubovna 20
termín
28.6.2019 12:30 - 19:00
(více..)
cena viz popis
volná místa bez omezení

Festival Ibérica každoročně poskytuje možnost vyzkoušet si iberoamerickou kulturu na vlastní kůži během tvůrčích dílen a mistrovských workshopů.

Tvůrčí dílny opět povedou špičkoví lektoři ze zahraničí i z Česka a ze Slovenska. Těšit se můžete nejen na tradiční taneční a hudební workshopy, ale i na několik novinek.

V pátek budou mít středně pokročilí a pokročilí účastníci jedinečnou příležitost zdokonalit své dovednosti pod vedením světových hvězd flamenka, tanečnice Cristiny Aguilery a kytaristy Juana Requeny, kteří o pár hodin později vystoupí v rámci galakoncertu na Špilberku. Už v pátek ale startují i kurzy flamenkového tance a kytary určené i méně pokročilým a začátečníkům.
Premiérově si také můžete užít bubenický workshop se skupinou Ritmo Factory, s níž se přesvědčíte, že bubnování je skvělý relax pro každého, ať už zkušeného muzikanta, nebo úplného začátečníka.

Podrobný přehled cen jednotlivých workshopů:
www.iberica.cz/nabidka-dilen/