Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Aromalanpy

věk bez omezení
místoLesná - Brno-sever
místnostKlubovna VV
termín
10.11.2019 15:00 - 18:00
(více..)
cena 300 Kč
cena zahrnuje V ceně je vytočená aromalampa, kterou budete prořezávat (vyberete si při nákupu vstupenky), výpal, případná glazura (podle dohody na workshopu), vzory pro inspiraci, pomůcky na vyřezávání, odborné vedení, drobné občerstvení.
volná místa bez omezení

Světla je čím dál tím méně a do jara ještě daleko. Přijďte si zpříjemnit dlouhé večery vlastnoručně vyřezanou aromalampou. Se správně zvoleným vonným olejem vám večery nejenom prozáří ale i rozvoní.

tvoření pro dospělé i děti 10.11.2019 začátek v 15 :00 hod (konec workshopu nejpozději v 18:00!) v keramické dílně SVČ Lužánky, na Milénově 13, Brno
cena: 300 Kč V ceně je vytočená aromalampa, kterou budete prořezávat (vyberete si při nákupu vstupenky), výpal, případná glazura (podle dohody na workshopu), vzory pro inspiraci, pomůcky na vyřezávání, odborné vedení, drobné občerstvení. Pokud budete mít jasnou představu o vzoru a dekoru své aromalampy, je možné vyřezat dvě. Druhá aromalampa za 250 Kč ( je třeba nahlásit již při koupi vstupenky). Děti do 10 let s doprovodem dospělého.