Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce - archiv

Opravme Česko

Lužánky - středisko volného času nejsou organizátorem akce

věk bez omezení
místoSál, Terasa, Galerie
termín
04.5.2019 10:00 - 18:00
(více..)
cena zdarma
volná místa bez omezení

Opravme Česko! To je heslo Opravárny, největší sítě hobby opravářů i odborných servisů v ČR. Osvětová kampaň Opravme Česko nyní míří do Brna. Spolu s dalšími partnery pro vás připravujeme den plný opravárenských workshopů, přednášek na témata prevence vzniku odpadu a cirkulární ekonomiky a ukázek oprav včetně možnosti přinést svůj výrobek na spravení našim profíkům. Dále vás čeká dobré jídlo, pití, tombola, hudba, networking a relax. Pro děti budou připravené soutěže s ekologickou tématikou. .

V tomto skvělém prostoru Středisko volného času budeme mít k dispozici zahradu a v případě deště sál, kde budou naši opraváři se stolky a nářadím. Na místě budou přítomní ověření hobby opraváři i odborné servisy z naší databáze na oblasti (budeme rozšiřovat):
- mobilní telefony
- PC, tablety, notebooky
- drobné a domácí elektro (mixéry, toustovače, audio apod..)
- starší elektro (staré vysavače, gramofony, heligonky a další věci, které odborné servisy už neopravují, ale vy je máte prostě rádi :-) )

Výrobky stačí přinést a sledovat, jak jim naši opraváři vdechují nový život, případně se na opravu vrhnete společně. Cena za opravu je na domluvě mezi vámi. Obvykle velmi nízká. Výrobky, na které nebudou na místě náhradní díly si opraváři převezmou na později a vystaví vám předávací protokol. Pro neopravitelné výrobky bude na místě box - budou odevzdány k odborné recyklaci společností Asekol.


Začínáme ve 13 hodin, workshopy budou probíhat dopoledne. Program budeme doplňovat.
Vstupné:
- dobrovolné, doporučeno 100 Kč, výtěžek půjde na kampaň Opravme Česko. Přispěvatelé se budou moci zúčastnit tomboly o kvalitní elektro výrobky, mobilní telefon a další ceny od našich partnerů, a také dostanou voucher na zadání zakázky na našem webu zdarma. Kdo přinese starý neopravitelný mobil k recyklaci, bude také zařazen do tomboly.

- pokud máte zájem o místo na workshopech, ozvěte se předem na . Budou probíhat dva - opravy mobilních telefonů/PC a opravy elektra. Naučíte se například poznat příčinu závady, přeměřit elektrický proud, pájet, vyměnit displej apod.
Workshopy jsou dvouhodinové, vedené našimi profíky, s ukázkou na skutečných výrobcích. Cena jednoho je 450 Kč, 890 Kč s občerstvením a nápoji po celý den konání akce. Kapacity jsou velmi omezené, hlaste se co nejdříve.

- pokud jste opravář nebo servis a chtěl byste na akci přijít, opět se ozvěte na mail . Vstup zdarma, výdělek z oprav je plně váš.

- pro přispěvatele z Hithitu platí podmínky dle jejich odměn (vstupné, workshopy, občerstvení zdarma atd..).

Více o nás:www.opravmecesko, www.opravarna.cz

Moc se na vás na všechny těšíme ... :-)

Budeme rádi za sdílení události a pozvání lidí, kterým myslíte, že by se to mohlo líbit ;)