Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Slyšíme se?

akce na podporu lidí se sluchovým postižením

věk bez omezení
místoLabyrint - Bohunice
místnostCelý Labyrint
termín
22.9.2018 9:00 - 17:00
(více..)
cena zdarma
volná místa bez omezení

Kapela Spálený sušenky a pracoviště Labyrint akcí společně podporují Týden komunikace osob se sluchovým postižením.
Akce je určená primárně dětem (se sluchovým postižením i bez něj) a jejich rodinám, účastnit se však může každý se zájmem o problematiku sluchového postižení.
Přijeďte s námi strávit příjemný den, vychutnat společná setkání v prostorách střediska volného času, užít si v případě příznivého počasí na sklonku léta posezení na zahradě Labyrintu a pochutnat si na mňamkách ze zahradního grilu (každý si na něj může přinést, co uzná za vhodné).
Pro děti připravujeme pestrý program v podobě ochutnávek afrického bubnování, výroby hudebních nástrojů, muzikoterapie, hraných pohádek, promítaných filmů apod. Nudit se nebudou ani rodiče a další rodinní příslušníci. Informace budou zprostředkovány jak v českém, tak i v českém znakovém jazyce. Těšíme se na Vás!

Podrobnosti o akci budou aktualizovány na odkazu www.spalenysusenky.cz /ostatni a na facebookové stránce události Slyšíme se?