Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

RAINWORKS DAYS, start BÍLOVICKÉHO HOVNIVÁLA

věk bez omezení
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška - sál
termín
22.4.2018 9:00 - 12:00
(více..)
cena zdarma
volná místa bez omezení

Útok kazivodů na Bílovice se blíží! Po rozkodování jejich zlořádské komunikace víme, že určitě zaútočí na Den Země. Bílovický Hovnivál svolává své jednotky, statečné bojovníky, mrňousky i mazáky. Na nedělní dopoledne je připravený výcvik všech statečných. Přijďte si vyzkoušet jak to bude vypadat v terénu, abyste byli připraveni na vše, co vám v tvrdém boji s kazivody může pomoci.

od 9:00 do 12:00 bude probíhat program na Bílovickém náměstí a v blízkém okolí. V případě špatného počasí se hlavní štáb Bílovického Hovnivála přesune do Sálu SVČ Liška.

Součástí programu bude také odhalení street artu Rainworks, který nasprejují malí výtvarníci z kroužku Barvínek a Ateliér.
Současně s dalšími volnočasovými centry budeme o víkendu 20 - 22. 4. odhalovat Rainworks obrazce které jsou viditelné pouze v dešti a dávají lidem po celém světě důvod těšit se na deštivé dny. My budeme první ve střední Evropě, buďte u toho s námi ;).

Více informací o akci Rainworks days najdete zde:
https://liska.luzanky.cz/Aktuality/Rainworks-days

Přihlásit se na outdoorovou šifrovací akci Bílovický Hovnivál, která startuje 22. 4. se můžete zde: bilovickyhovnival.wz.cz/

Kontakty