Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Akce

Další info
Akce

V průběhu roku můžete na jedenácti pracovištích Lužánek navštívit až 400 příležitostných akcí pro veřejnost. Pravidelně pořádáme výstavy, divadelní představení, koncerty a plesy, velké akce k různým příležitostem nebo speciální akce na klíč.

Louis Cesar Ewande v Brně

workshop hry na djembe a basové bubny

Přihlásit
věk bez omezení
místoLabyrint - Bohunice
místnostTělocvična
termín
    27.1.2018 9:30 - 28.1.2018 17:00
cena viz popis
cena zahrnuje lektorné
volná místa bez omezení

sobota 9:30 – 11:30 sobota 14:00 – 17:00
neděle 9:30 – 11:30 neděle 14:00 – 17:00
cena: 700,- Kč začátečníci cena: 1200,- Kč mírně pokročilí a pokročilí
Přihlašky: do 15.1.2018 na e-mail:. Uveďte své celé jméno, kontaktní informace (e-mail a telefon) a pokročilost skupiny, které se chcete zúčastnit.

LOUIS CESAR EWANDE
Louis se narodil ve Francii a hře na djembe a další perkuse se věnuje více než 40 let. Za svoji hudební kariéru vydal několik alb (Cano, Percussion ensemble) a spolupracoval s hudebníky, jako jsou Mamady Keita, Stefan Rigert či Dee Dee Bridgewater. Jeho tvorba je ovlivněna jak tradiční hudbou západní Afriky, tak jazzem. Jako učitel hry na perkuse procestoval celý svět, učil např. na univerzitách v Japonsku a v Brazílii.
Neváhejte využít této jedinečné příležitosti a zúčastněte se workshopu s tímto legendárním hráčem na djembe. Louis je vynikající zkušený pedagog, který má ohromné znalosti ohledně hry na djembe a basové bubny. Jeho přístup k výuce je odlišný, než výuka afrických mistrů. Louis je schopen i díky svému klasickému hudebnímu vzdělání objasnit určité "záhady" západoafrických rytmů i nám Evropanům.
PS: Kurz je možné darovat i jako originální vánoční dárek :-) V případě zájmu o dárkový poukaz nám informaci připište k přihlašovacímu e-mailu a elektronická podoba poukazu (PDF formát) Vám dorazí do 3 pracovních dnů.