Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

70. sezóna - tisková zpráva

Tisková zpráva

Středisko volného času Lužánky vyplouvá do jubilejní 70. sezóny 
 
Neuvěřitelné sedmdesáté výročí odstartuje Středisko volného času Lužánky stylově na Brněnské přehradě – s paddle boardy, dračími loděmi, gastronomickým zážitkem a nebude chybět ani projížďka na parníku. Lužánecká posádka vyplouvá vstříc 70. sezóně ve středu 5. září ze Sokolského koupaliště. A to je jen začátek! Do celoročních oslav se zapojí veřejnost, město Brno i zřizovatel Jihomoravský kraj.  
 
Sedmdesátou sezónu zahájí Lužánky na Brněnské přehradě. Od 12 hodin budou pro zaměstnance připravené vodní radovánky a v 16:30 Lužánečtí vyplují parníkem ze Sokolského koupaliště směr Přístaviště, ale i vstříc dalšímu úspěšnému roku. „Přeji nám všem, středisku, návštěvníkům, klientům, kolegyním a kolegům, abychom si tuto sezónu vychutnali plnými doušky. Bude lahodná, krásná, svěží, plná radosti, fantazie a dobrodružství, protože přesně tak si ji společně namícháme,“ okomentoval výročí ředitel SVČ Lužánek Milan Appel, pro kterého je tento rok zároveň posledním v čele organizace. 
 
Zahájení sedmdesáté sezóny je jen začátek ročních oslav 
 
Na podzim chystají zaměstnanci Lužánek pro veřejnost aplikaci Hru po Brně, díky které se Brňané dozvědí spoustu nového o svém městě i o Lužánkách. Dále bude brněnské tramvaje zdobit výstava dobových a současných fotografií ze všech koutů Lužánek s názvem Tehdy a teď. A vedle nostalgického vzpomínání se ve spolupráci s brněnským magistrátem uskuteční také projekt Lužánky pro Brno. 
 
„Zaměstnanci Lužánek navrhnou projekty, které zlepší využití volného času širší veřejnosti v Brně a zvelebí veřejný prostor. Hlasovat budou moci účastníci Hry po Brně. Nejúspěšnější projekt se poté zrealizuje. A na závěr oslav sedmdesáté sezóny v červnu 2019 se mohou všichni těšit na velké překvápko,“ uvedla koordinátorka oslav Milena Bogdálková.  
 
Školní rok 2018/2019 je pro Lužánky už sedmdesátý, ale jak je vidět, do důchodu se tato volnočasová organizace rozhodně nechystá. Pro více informací o oslavách sledujte luzanky.cz/70-sezona nebo lužánecký Facebook. 

Tisková zpráva ke stáhnutí ve formátu PDF

 

VRÁTIT SE ZPĚT