Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

70. sezóna tramvaj - tisková zpráva

Tisková zpráva

Galerijní tramvaj jezdí na různých trasách po celém Brně do konce září a kromě poutavých fotografií ze současnosti zde cestující najdou i fotografie historické. „Snažili jsme se přiblížit jedno téma z pohledu historického i současného. Najdete tu například fotografii z roku 1953 s názvem „1.výzkumná pionýrská expedice Prudká“ a k ní Letní tábor Indiánskou stezkou“  z roku 2017. Doufáme, že cestující naše fotografie zaujmou a zpříjemní jim cestu tramvají,“ láká na výstavu Gabka Odstrčilová z propagace. 


Galerijní tramvaj DPMB hostí během září výstavu „Tehdy i teď, pořád s vámi“ k zahájení 70. sezóny Střediska volného času Lužánky. Jízdu tramvají si mohou Brňané zpestřit prohlídkou historických i současných fotografií z činnosti nejstaršího volnočasového střediska v České republice.

 
Lužánky – středisko volného času vstupuje v září 2018 do své 70. sezóny a touto výstavou chce Brňanům připomenout jak dlouho je tu s nimi. V současné době jsou Lužánky jedním z největších volnočasových zařízení v České republice. Během roku organizují přes 400 příležitostných akcí, nabízí více než 650 kroužků a ani v létě nezahálí. Během prázdnin letos proběhlo přes 250 příměstských a pobytových táborů. V Lužánkách najdete kluby, poradny, výukové programy, soutěže, závody i Lanové centrum Proud, Cirkus LeGrando nebo síť miniškolek Maceška. Pracoviště Lužánek najdete na 11 místech v Brně a nabízí volnočasové aktivity a zájmové vzdělávání lidem každého věku od kojenců po seniory.  
 
FotkaDvojice2.jpg FotkaDvojice1.jpg 


Garant výstavy: 
 
Gabriela Odstrčilová, tel. 776 133 684, e-mail: gabka@luzanky.cz 

 

Tisková zpráva ke stáhnutí ve formátu PDF

 

 Zpět