Výukové programy na školní rok 2017/2018


Brno - město, kde žijeme

Brno - město, kde žijeme !!!

Ve dnech 27.2.–3.3. 2017 se na sedmi pracovištích Lužánek uskutečnil Týden výukových programů na téma Brno – město, kde žijeme. Akce měla velký úspěch, zpravodajství najdete na stránkách brno-mestokdezijeme.luzanky.cz.

 

Nestihli jste se zúčastnit? Nevadí! Na všechny výukové programy SVČ Lužánky je možné přihlašovat se až do konce školního roku!
 

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

Středisko volného času Lužánky nabízí učitelům své výukové programy už od roku 1987, můžeme vám tedy nabídnout dlouhou tradici a značné zkušenosti se spoluprací se školami a učiteli různých předmětů. Naše výukové programy vytvářejí pedagogové volného času, kteří jsou odborníky ve svém oboru, a to často přímo ve spolupráci či na základě zadání učitelů ze škol. Ve výukových programech rozvíjíme a doplňujeme učivo všech stupňů škol, a zároveň umožňujeme učitelům nahlédnout na třídní kolektiv jinýma očima. Našim cílem je podporovat tvořivé učení, dobré vztahy a otevřenou komunikaci v třídních kolektivech, tvořivost jednotlivců a schopnost vzájemné spolupráce, a to prostřednictvím vlastní aktivity žáků, společných her, zážitků a příběhů. (více)

Jednotlivé programy mohou být začleněny do více oblastí.

Po rozkliknutí výukového programu se dostanete na krátkou anotaci, ze které se dostanete na podrobný popis programu.

Vyučovací předmět Oblast zaměření programu Věk žáků Pracoviště