Petrův zdar

středa • 16.30 – 18.00
ZŠ Bílovice n. Svitavou

Rybářský kroužek určený pro všechny kluky a holky, kteří mají rádi přírodu a rádi by se něco dozvěděli o životě a lovu naších sladkovodních ryb.
Umožňuje získání rybářského lístku a je vhodnou přípravou pro úspěšné absolvování zkoušek. Pravidelné schůzky budou probíhat od října v ZŠ Bílovice n. Svitavou v místnosti Klubovna Liška. Jednou měsíčně bude schůzka po domluvě s rodiči probíhat venku a bude prodloužená na cca 3 hodiny. Součástí kroužku bude také možnost pravidelně vyjíždět na jeden víkendový den lovit. Určitě jednou lov pstruhů na dírkách - Vysočina Ždánice a lov kaprů a dalších běžných druhů našich ryb na soukromém rybníku v Dalešicích. A co budou děti do kroužku potřebovat? Hlavně chuť se něco dozvědět a naučit. Rybářské vybavení zatím řešit netřeba. Je to dost specifická záležitost. Každá rybolovná technika potřebuje své. Věřím, že už nějaký ten prut po dědovi doma máš, popřípadě můžeme jeho pořízení zkonzultovat s rodiči. Všem příznivcům a jak nám taky říkají „tichým bláznům“ Petrův zdar přeje vedoucí kroužku Jefry
Jefry: "Rybařím už více jak 20let a za tu dobu jsem se o rybách a jejich lovu naučil spoustu zajímavého. Pronikl jsem do řady rybolovných technik, zejména pak do těch aktivních jako je přívlač nebo muškaření. Mám rád přírodu a rybolov spojený s pobytem v jejím krásném prostředí je pro mě nepostradatelným koníčkem. Nejen že obhospodařuji jeden soukromý rybník na Vysočině, ale vydávám se za rybami i za hranice naší republiky. Jednoznačně nejvíce mě oslovila Aljaška, kam jsem se již pravidelně vydávám na lov lososů, pstruhů a lipanů. Jako aprobovaný učitel (tělocvik, základny techniky a speciální pedagogika) s 12-ti letou praxí ve školství jsem se naučil najít si cestu ke každému. No a oblíbená hláška od dětí? …a vy jste jako fakt učitel?"


První hodina: středa 7.10.2015

Věkový rozsah: 8–14 let

Kapacita kroužku: 15

Volná místa: 2

Cena za rok: 2200 Kč (1100 Kč za pololetí)

Na tento kroužek se nelze elektronicky přihlásit - obraťte se prosím na administrativní kontakt kroužku.

Vedoucí kroužku:
Tomáš Horák,
(nejlépe Vám poradí s náplní kroužku, vhodností pro Vás/Vaše dítě atp.)

Administrativní kontakt:
Jana Sadílková, tel. 605 764 310,
(administrativní úkony - rezervace, platby, přesné termíny konání)

Odpovědná osoba:
Klára Říhová, tel. 606 491 000,
(odpovídá za kvalitu kroužku)

 
Share Button
tisk