Fotogalerie 2017

		        

10. 2. Karneval na Lince

10. 2. Karneval na Lince

Pracoviště Linka uspořádalo pro všechny prince, princezny, kosmonauty, víly, berušky, skřítky a jiné bytosti karnevalové řádění s tancováním, soutěžemi a hrami. Nechyběla ani tvořivá dílnička a oblíbený fotoateliér.

6 Fotek

11. 2. Papírové království

11. 2. Papírové království

Na pracovišti Lidická se uskutečnilo Papírové Království – výstava a soutěž papírových modelů. K vidění bylo více než 950 modelů, na které se přišlo podívat přes 480 návštěvníků. Akce se zúčastnili vystavovatelé z ČR, Slovenska, Polska a Litvy. Lužánky se mohou pochlubit krásnými výsledky: titul Papírový princ získal Jan Svozil, Klub papírových modelářů SVČ Lužánky získal 14 zlatých, 17 stříbrných a 17 bronzových medailí a navíc i první místo v soutěži klubů.

18 Fotek

11. 2. Karneval na Louce

11. 2. Karneval na Louce

Na pracovišti Louka vypluli námořníci, piráti, ale i jiné pohádkové bytosti vstříc dobrodružství. Piráti nám ukradli poklad a my se rozhodli, že jej získáme zpět. Nakrmili jsme hladového žraloka, pozdravili mořské koníky, vyvázli z chapadel chobotnice a nakonec výměnou za papouška Koko získali poklad zpět. Všichni, kdo přišli, si akci náramně užili.

12 Fotek

12. 2. Karneval víl a skřítků

12. 2. Karneval víl a skřítků

Pracoviště Lány uspořádalo pro děti z Klubíků a Macešek a pro jejich sourozence a kamarády karneval. Všechny víly, skřítci i jiné bytosti si dosytosti zatančily, zadováděly a zasoutěžily.

12 Fotek