Live Yoga

LIVE YOGA LOVE BRNO, Lužánky - středisko volného času nejsou organizátorem akce


4. – 6. listopadu 2016  •  18.00–16.30
pracoviště Lidická, Lidická 50, 658 12 Brno
Srdečně vás zveme na třetí ročník jóga festivalu LIVE YOGA LOVE BRNO, který se koná 4.-6. 11. 2016 v SVČ Lužánky.
Náš záměr zůstává od prvního ročníku stejný. Chceme pro účastníky festivalu, aby si užili víkend, seznámili se s novými lektory, nebo se setkali s těmi, které již znají. Aby se vytvořila společnost podobně smýšlejících lidí, kteří mají zájem dále inspirovat a motivovat svojí přítomností a kreativitou. Chceme vytvořit místo, kde se setkává pohyb s klidem, kde si každý může zvolit, jak se jeho víkend bude odehrávat a přitom být v dobré společnosti. Chceme přivést a představit lektory nejen z České Republiky, ale i ze zahraničí. Lektory, kterých si vážíme a rádi bychom s nimi praktikovali, učili se od nich a s nimi.

Nápad uspořádat festival ale vznikal dlouhou dobu před jeho první realizací.
Na začátku bylo studio jógy v Brně, Yoga Lokah. A v něm tři kamarádi, které spojuje láska k józe a přátelství.
Každý z nás vychází z jiného stylu jógy, každý z nás má jiného učitele, ale to nám nezabránilo v tom, abychom se do uspořádání festivalu pustili. Chtěli jsme přivést pod jednu střechu jógu, lektory a vše, co se světa jógy týká, bez rozdílu našeho jógového původu.Z prvního, trochu nejistého ročníku jsme se přehoupli již do třetího a stále máme snahu a nejlepší zájem na tom, přivádět lektory, o kterých víme, že jóga je pro ně životem, jak na podložce, tak i mimo ni.
Jsme jógíni praktikující v městě Brně, proto je festival zasazen do zeleného centra Brna, a to do Střediska Volného Času Lužánky.Letošní třetí ročník začíná již v pátek v podvečerních hodinách lekcí jógy s rakouským lektorem Georgem Wögingerem a hned po lekci plynule naváže svým úžasným koncertem Maok.
Pokračujeme pak celý den v sobotu a část nedělního dne.
Festival není pouze o cvičení, do programu je zařazena meditace, dechová cvičení, zpěv manter a relaxace. Velkou součástí je také Jarmark, veganský oběd a jiné – all life friendly – dobroty, káva a čaj.

Děkujeme všem partnerům za podporu a spolupráci na jóga festivalu LYLB. Bez jejich podpory by nebylo možné takovouto akci organizovat. Věříme, že společně tvoříme festival, který bude přínosem pro účastníky i celé Brno. Protože šťastní lidé tvoří město, které je příjemné pro život.

Cena: na stránkách lylb.cz

Pořádající pracoviště:
pracoviště Lidická

Kontakt:
Ondřej Musil, tel. 721 586 667,

 
Share Button
tisk