Kurz vysokých lanových aktivit

rozšiřující kurz pro stavbu ve výškách, který navazuje na kurz nízkých lanových aktivit


7. – 9. října 2016  •  16.00
pracoviště Lesná, Milénova 13, 638 00 Brno
Náplň kurzu
Zhodnocení vhodnosti terénu, jednotlivých prvků a překážek. Způsoby lezení na stromy, bezpečnost staveb a provozu vysokých lanových aktivit. Seznámení s výstrojí a výzbrojí vysokých lanových aktivit, výcvik
s horolezeckým materiálem, druhy jištění u vysokých lanových aktivit, stavba vysokých lanových aktivit, záchrana při vysokých lanových aktivitách.

Certifikát:
Po absolvování kurzu a složení praktické i teoretické zkoušky vám předáme certifikát „Instruktor vysokých lanových aktivit“ (bez akreditace MŠMT. Platnost 3 roky)
  
Ubytování, stravování
Spát můžete ve vlastních spacácích v sále centra (v ceně kurzu). K dispozici je také sprcha. Stravování si zajišťuje každý sám, můžete využít kuchyňku (nedaleko jsou velké i malé obchody a hospody – možno domluvit hromadně, čímž ušetříme čas).

Co s sebou
Sedák, přilba, karabiny a slaňovací pomůcky, čelovka (pokud nemáte, ozvěte se – pokusíme se zajistit), doporučuji pracovní rukavice a oblečení na stavbu (přiměřené počasí, možné ušpinit), termoska v případě nepříznivého počasí, spacák, karimatka, kalkulačka a přezůvky!

Více informací na našem WEBU

Cena: 2950 Kč
Zahrnuje: materiál ke stavbě, lektorné, výukové materiály, manuály, možnost spaní ve vlastním spacáku

Pořádající pracoviště:
pracoviště Lesná

Kontakt:
Lukáš Sedliský, tel. 607 111 477,

 
Share Button
tisk