SKATE CAMP JIHLAVA


17. – 23. července 2016  •  15.00–12.00
Jihlava
Místo konání: Jihlava
Termín konání: 17.7. – 23.7.2016
Camp určen pro: Pro všechny kategorie
Cena: 5.390,- Kč

Do Jihlavy jsme minulý rok vyrazili úplně poprvé a to z jednoho jasného důvodu.. neuvěřitelný skatepark! A jelikož po minulém roce víme, že je opravdu top, těšíme se do Jihlavy i letos!
Skatepark se v Jihlavě nachází v klidné části u řeky a patří k největším v celé České Republice. Celý pobyt určitě zpříjemňuje i nedaleké koupaliště, které kromě bazénů má i tobogány a tak je o zábavu postaráno. Díky rozmanitosti skateparku si zde najde každý to své a tak bylo možné na campu sledovat velký progres. Níže přikládáme video z minulého campu v Jihlavě, pokud by jsi přeci jen ještě váhal.
Ubytování camperů se nachází zhruba 500m od skateparku v areálu sportovního klubu SK Jihlava. Ubytovna SK Jihlava je vybavena 3-lůžkovými pokoji se sociálním zařízením přímo na pokoji. Plná penze je zajištěna ve Smíchovské restauraci, která se nachází zhruba 500m od ubytování. Pro campery je také připravena spousta soutěží v rámci každého dne a také celocampová soutěž pro týmy, která se týká nejen skateboardingu, ale i dalších aktivit spojených s pobytem.
Na campu je také plánovám jeden den s českým skate týmem značky Horsefeathers, který přijede campery navštívit a stráví s nimi celý den skateboardingem a skate contesty. Campeři si tak budou moci zajezdit se jmény jako je Arnošt Ceral, Michal Veselý, Tomáš Kopáček, Michal Galík nebo Kryštof Mizur.
Díky spolupráci se SVČ Lužánky, bude každý účastník pojištěn a na campu bude přítomen školený hlavní vedoucí a zdravotník. Celý camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne video, které si bude moct každý účastník následně stáhnout.
Camp podporuje ČAS (Česká Asociace Skateboardingu) a další partneři, kteří věnují ceny do soutěží a dárky pro camery. Na každého campera, kromě dárků od partnerů campu, čeká také speciální skate deska campu a campové tričko.
Skate camp v Jihlavě je určen pro všechny výkonostní kategorie camperů!

Kompletní cena campu je 5.390,- Kč.

Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 6 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v Jihlavě je pak den odjezdu bez stravy). Ubytování se sociálním zařízením přímo na pokoji. V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, hlavního vedoucího, zdravotníka a pojištění camperů.

Na campu dostaneš:
– speciální campovou desku s gripem
– speciální campové tričko
– campové video a fotogalerii ke stažení
– uvítací dárky od partnerů campu
Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám.

Počet míst na campu je omezen!

Přihlášku najdeš zde: http://www.surcamp.cz/index.php/jihlava1/. Po jejím odeslání ti během několika dní dojdou veškeré potřebné informace o campu, jeho platbě a věcech, které je třeba mít sebou. Cenu campu je třeba uhradit nejpozději do 30.6.2016. Těšíme se na společný týden plný skateboardingu!

Cena: 5390 Kč
Zahrnuje: ubytování s plnou penzí na 6 dní

Pořádající pracoviště:
pracoviště Lidická

Kontakt:
Kateřina Děkaníková, tel. 549 524 105, tel. 602 883 121,

 
Share Button
tisk