KIDS CAMP LOUČNÁ NAD DESNOU

Loučnou prostě milujeme a milujeme také jídlo v penzionu Na Staré Poště. Proto do Loučné letos vyrážíme již po třetí.


7. – 13. srpna 2016  •  15.00–12.00
Loučná nad Desnou
KIDS SKATE CAMP LOUČNÁ NAD DESNOU

Místo konání: Loučná nad Desnou
Termín konání: 7.8. – 13.8.2016
Camp určen pro: Začátečníky a campery mladší 15ti let
Cena: 5.390,- Kč

Loučnou prostě milujeme a milujeme také jídlo v penzionu Na Staré Poště. Proto do Loučné letos vyrážíme již po třetí. I když jedeme již na 11 ročník campů, těšíme se stejně, jako když jsme vyráželi poprvé. Není totiž nic lepšího, než týden plný skateboardingu v přírodě, se spoustou skate kamarádů. To je zážitek k nezaplacení.

Skate camp v Loučné je stejně jako i minulý rok určen hlavně pro začátečníky a skatery do 15ti let, kteří tak díky péči coachů mohou svůj skateboarding posunout dále, ale o co jde hlavně, je užít si super týden s kamarády. Spousta camperů s námi jezdí již několik let a tak se těšíme, až je zase uvidíme a předvednou nám, jaký pokrok za ten rok udělali. Pokud jsi tedy mladší 15ti let nebo na skatu začínáš, skate camp v Loučné je pro tebe ten pravý! Podívej se na video z minulého roku, jak takový skate camp v Loučné probíhá: https://vimeo.com/139594680

Ubytování camperů se nachází zhruba 100m od skateparku v penzionu Na Staré Poště. Pokoje pro účastníky jsou 2 až 4 lůžkové s toaletou a sprchou přímo na pokoji. V penzionu je také zajištěna plná penze. Hned vedle skateparku se pak nachází areál s možností dalšího sportovního vyžití. Okolo Loučné je také nádherná příroda Jeseníků a tak nezapomínáme ani na výlety. Ten nejoblíbenější je výlet na vodní nádrž Dlouhé stráně, která je dostupná lanovkou z areálu Kouty a následně pěším výletem. Pro campery je také připravena spousta soutěží v rámci každého dne a také celocampová soutěž pro týmy, která se týká nejen skateboardingu, ale i dalších aktivit spojených s pobytem.

Na campu je také plánovám jeden den s českým skate týmem značky Horsefeathers, která přijede campery navštívit a stráví s nimi celý den skateboardingem a skate contesty. Campeři si tak budou moci zajezdit se jmény jako je Arnošt Ceral, Michal Veselý, Tomáš Kopáček, Michal Galík nebo Kryštof Mizur.

Díky spolupráci se SVČ Lužánky, bude každý účastník pojištěn a na campu bude přítomen školený hlavní vedoucí a zdravotník. Celý camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne video, které si bude moct každý účastník následně stáhnout.

Camp podporuje ČAS (Česká Asociace Skateboardingu) a další partneři, kteří věnují ceny do soutěží a dárky pro camery. Na každého campera, kromě dárků od partnerů campu, čeká také speciální skate deska campu a campové tričko.

Skate camp v Loučné nad Desnou je určen pouze pro začátečníky a campery mladší 15ti let!

Kompletní cena campu je 5.390,- Kč.

Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 6 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v den odjezdu snídani) v penzionu Na Staré Poště. Toalety a sprchy jsou přímo na pokojích. V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, hlavního vedoucího, zdravotníka a pojištění camperů.

Na campu dostaneš:
– speciální campovou desku s gripem
– speciální campové tričko
– campové video a fotogalerii ke stažení
– uvítací dárky od partnerů campu

Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám.

Počet míst na campu je omezen!

Přihlášku najdeš na odkaze níže. Po jejím odeslání ti během několika dní dojdou veškeré potřebné informace o campu, jeho platbě a věcech, které je třeba mít sebou. Cenu campu je třeba uhradit nejpozději do 30.6.2016. Těšíme se na společný týden plný skateboardingu!

PŘIHLÁŠKA: http://www.surcamp.cz/index.php/loucna2016/
KONTAKT INFORMACE: info@surcamp.cz / 777 787 308

Cena: 5390 Kč (Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám.)
Zahrnuje: Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 6 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v den odjezdu pak snídani). V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, asistenta volno časových aktivit, zdravotníka a pojištění camperů.

Pořádající pracoviště:
pracoviště Lidická

Kontakt:
Kateřina Děkaníková, tel. 549 524 105, tel. 602 883 121,

 
Share Button
tisk