Lichožrouti - není ponožka jako fuska

Přívesnický tábor v přírodě 7


22. – 26. srpna 2016  •  8.30–15.30
pracoviště Liška, Žižkova 600, 664 01 Bílovice nad Svitavou
Lichožrouti se zabydlují nejen v Praze a Brně, ale také u nás v Bílovicích. My jsme se rozhodli jim s tím pomoci, zajistit bydlení, dostatek jídla...a hlavně zjistit, jestli jim zde nehrozí nějaké nebezpečí...no a jestli ano, tak přeci není nic s čím bychom si neporadili!
Vydejte se s námi do světa lichožroutů a zjistěte, že shánění a jedení ponožek není jen tak, zvlášť když se vám tam připlete fuska ;)


Tábor s příběhem a celotáborovou hrou vedený zkušenými pedagogy pro děti ve věku 6 - 15 let.

Program probíhá v čase 8:30 - 15:30 hod. Děti však s námi mohou pobýt v  době 8:00 - 16:00 hod.

Téma týdne pro vás chystají Markéta Liška Šafaříková (736658522).

Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tématického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Děti cíleně nesoupeří mezi sebou, ale vždy najdeme něco, čemu za to stojí čelit společně. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno. K tomu, abychom si mohli soustředit na prožitek ze hry nám pomáhají plná a spokojená bříška, proto dbáme na zdravou a vydatnou kuchyni. Svačiny chystáme sami a obědy nám dodává Lakšmanna.

Cena: 1750 Kč
Zahrnuje: 2x denně svačinu, teplý oběd, pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor, tématický program, veškeré použité materiály, pomůcky, jízdné a vstupné

Pořádající pracoviště:
pracoviště Liška

Kontakt:
Jana Sadílková, tel. 605 764 310,

 
Share Button
tisk