V hlavě

Přívesnický tábor v přírodě 6


15. – 19. srpna 2016  •  8.30–15.30
pracoviště Liška, Žižkova 600, 664 01 Bílovice nad Svitavou
Tábor s příběhem a celotáborovou hrou vedený zkušenými pedagogy pro děti ve věku 6 - 15 let. Program probíhá v čase 8:30 - 15:30 hod. Děti však s námi mohou pobýt v  době 8:00 - 16:00 hod.

Tento týden je volně inspirovaný animovaným filmem v Hlavě. Skrze dny plné barev, vůní, chutí, zvuků a zajímavých materiálů si vyzkoušíme, jaké máme smysly, jež nám umožňují tyto podměty vnímat a jak dokáží ovlivňovat naši náladu. Cílem tohoto týdne je také odcházet se zjištěním, že smyslů máme daleko více, než je pět základních.. ;o)

Program tématického týdne pro vás chystá Klára Říhová (725808221).

Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tématického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Děti cíleně nesoupeří mezi sebou, ale vždy najdeme něco, čemu za to stojí čelit společně. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno. K tomu, abychom si mohli soustředit na prožitek ze hry nám pomáhají plná a spokojená bříška, proto dbáme na zdravou a vydatnou kuchyni. Svačiny chystáme sami a obědy nám dodává Lakšmanna.

Cena: 1750 Kč
Zahrnuje: 2x denně svačinu, teplý oběd, pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor, tématický program, veškeré použité materiály, pomůcky, jízdné a vstupné

Pořádající pracoviště:
pracoviště Liška

Kontakt:
Jana Sadílková, tel. 605 764 310,

 
Share Button
tisk