Tučňáčí Komando

Přívesnický tábor v přírodě 2


18. – 22. července 2016  •  8.30–15.30
pracoviště Liška, Žižkova 600, 664 01 Bílovice nad Svitavou
Parta hic z Jižního pólu se chystá na největší loupež v jejich kariéře. Podaří se jim přelstít všechny bezpečnostní opatření? Nestane se jim hromada neočekávaných neštěstí?  Nebude parta Tučňáků kráčející přes Bílovice uprostřed léta vypadat podezřele? To se dozvíte jenom když budete u toho!

Programový vedoucí: Bára Appelová (608138140)

Tábor s příběhem a celotáborovou hrou vedený zkušenými pedagogy pro děti ve věku 6 - 15 let.

Program probíhá v čase 8:30 - 15:30 hod. Děti však s námi mohou pobýt v  době 8:00 - 16:00 hod.


Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tématického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Děti cíleně nesoupeří mezi sebou, ale vždy najdeme něco, čemu za to stojí čelit společně. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno. K tomu, abychom si mohli soustředit na prožitek ze hry nám pomáhají plná a spokojená bříška, proto dbáme na zdravou a vydatnou kuchyni. Svačiny chystáme sami a obědy nám dodává Lakšmanna.

Cena: 1750 Kč
Zahrnuje: 2x denně svačinu, teplý oběd, pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor, tématický program, veškeré použité materiály, pomůcky, jízdné a vstupné

Pořádající pracoviště:
pracoviště Liška

Kontakt:
Jana Sadílková, tel. 605 764 310,

 
Share Button
tisk