Hvězdná brána - apokalypsa


23. července – 6. srpna 2016  •  9.00–16.00
Kratizna
Skupina organizátorů „Cesta z města“ si vás dovoluje pozvat na letní stanový tábor.

Tábor určen pro děti od 7 do 15 let. Ty během svého pobytu uplatní své šikovné ruce, rychlé nohy, postřeh i bystrou mysl. Program je plný her, sportu a především tematicky laděné celo táborové hry, která je koncipována vždy pro všechny věkové kategorie. Letošním příběhem, který bude mladé dobrodruhy provázet celým pobytem je Hvězdná brána…

…Budeme se nacházet se v roce 2536, Země se ocitá na pokraji vlastní zkázy a životní podmínky nejsou vhodné pro život, proto se skupina výzkumníků vydá do jiné galaxie v naději, že v ní najdou nový domov. Co je, ale v neprozkoumaném vesmíru čeká? Dokážou najít nový domov, nebo jejich úsilí přijde vniveč? Vydejte se s námi a staňte se součástí SGC.

Ubytování je ve stanech s podsadou (a podlážkou). Součástí zázemí je zděná budova, kterou je možno využít při nepřízni počasí. Stravování je zajištěno 5x denně, včetně pitného režimu.

Lokalizace tábořiště je poblíž obce Hodice (10km severně od Telče) v blízkosti luk a lesů, které budeme využívat pro široké sportovní aktivity a hry.

O vaše děti se postarají táboroví vedoucí, kteří mají dlouholeté zkušenosti při pořádání letních táborů a s prací s dětmi.

Cena: 3800 Kč
Zahrnuje: strava 5x denně, pitný režim, materiál na program

Pořádající pracoviště:
pracoviště Lidická

Kontakt:
Lada Křivánková, tel. 549 524 103, tel. 734 756 056,

 
Share Button
tisk