LES NA HRANICÍCH REALITY

tak trochu je a trochu není

- již OBSAZENO -

17. – 27. července 2016  •  14.00–11.00
Balda (Jedlová u Poličky)
Legendy ožívají, kouzla jsou možná, tedy alespoň po většinu času. Obyvatelé jsou zvláštní a ani fyzika tu pořádně nefunguje. Pokud hledáte dobrodružství, při kterém se zasmějete a něco se dozvíte, jste na správné adrese. Seznámíte se s přírodou stejně jako s mýty a legendami, které tu mnohdy žijí vlastním životem. Obyvatelé tohoto místa vás provedou dobrodružstvími, o kterých budete vyprávět ještě dlouhá léta. Jen vám ty příběhy asi nikdo neuvěří.  Les na hranicích reality je opravdu zvláštní místo.

Zváni jsou všichni účastníci ve věku 9 až 14 let.

V programu se budou vhodně střídat aktivity pro oddíly i jednotlivce (sportovní, rukodělné, divadelní a další tvořivé činnosti) a také krátké výlety, táboráky, zpívání a koupání.

Ubytování ve stanech s podlážkou. Táborová základná je vybavena zastřešenou kuchyňkou a jídelnou. Je zde mobilní umývárna s ohřevem vody a suché WC.

Akce je pořádaná ve spolupráci se Sdružením pěstounských rodin ČR a společností Dobrá rodina, o.p.s.

Cena: 3200 Kč
Zahrnuje: ubytování, stravování 5x denně, pitný režim, materiál, vstupné, program, odměny pro účastníky, zdravotník a odborné pedagogické vedení. V ceně není zahrnuta doprava na místo tábora a zpět.

Pořádající pracoviště:
pracoviště Labyrint

Kontakt:
Tomáš Doležal, tel. 547 354 383, tel. 604 919 120,

 
Share Button
tisk