Cirkus LeGrando Lidická 2

Týden v cirkuse

- již OBSAZENO -

18. – 22. července 2016  •  9.00–16.00
pracoviště Lidická, Brno střed
Celý týden bude koncipován jako cirkusový trénink, zakončený vždy poslední den v pátek představením, konaným v 16:00. Účastník (děti od 8 let) bude mít možnost si první dopoledne vyzkoušet všechny nabízené disciplíny (žonglování, jízdu na jednokolce, fakírská umění, akrobacii na visuté hrazdě, přízemní akrobacii, balancování na koulích, kouzelnictví, klauniku, chůzi po laně a další), z těchto disciplín si vybere dvě, které bude trénovat po zbytek týdne. Jednu vždy dopoledne a druhou odpoledne.

Společné tréninky budou začínat každý den v 9:00, k dispozici na místě konání budeme od 8:00, končit bude vždy v 16:00 s možností pobytu dětí na místě do 17:00.

Závěrem a zlatým hřebem je páteční představení, je velmi žádoucí, aby se ho dítě zúčastnilo a završilo tak svoji práci. Stává se, že představení v pátek se malinko protáhne, předpokládaný úplný konec je až v 18.30. Pokud víte dopředu, že se z nějakého důvodu nemůže pátečního představení zúčastnit, zvažte prosím účast Vašeho dítěte na tomto táboře.

Cena: 1400 Kč
Zahrnuje: teplý oběd, pitný režim, program, zdravotník

Pořádající pracoviště:
pracoviště Legato

Kontakt:
Konrad Heczko, tel. 776 120 440,

 
Share Button
tisk