Eina week Jihlava cizojazyčný - ZRUŠENO

Letošní rok pro nás znamená 10 let super skateboardových prázdnin a tak jsme si nachystali spoustu novinek


18. – 25. července 2015  •  15.00–12.00
Jihlava
EINA WEEK JIHLAVA (cizojazyčný)

Místo konání:Jihlava
Termín konání: 18.7. – 25.7.2015
Camp určen pro:Cizojazyčný camp - nutná angličtina nebo španělština. Pro všechny věkové i výkonnostní kategorie.

Letošní rok pro nás znamená 10 let super skateboardových prázdnin a tak jsme si nachystali spoustu novinek! Jednou z nich je také nová lokace a tento cizojazyčný camp, který vznikl díky naší spolupráci s firmou Eina skate co. a na terý tak kromě skaterů z Čech, mají možnost dorazit i skateři ze Španělska a dalších Evropských zemí! Pro tento camp jsme vybrali město se super novým skateparkem, kde si každý najde to své. Tím je samozřejmě Jihlava! Takže neváhej a přihlaš se, čeká tě totiž týden plný mega triků, super skateparku, zábavy, letní pohody a hlavně nových kontaktů se skatery z celé Evropy!

Jihlavský skatepark je jeden z nejnovějších a dle nás i nejlepších skateparků v České republice. Každý si v něm najde to své a samozřejmě jsme si to i zajeli ověřit:
Ubytování camperů se nachází zhruba 300m od skateparku v ubytovací budově kolejí OZS Jihlava. Pokoje pro účastníky jsou 2 a 3 lůžkové s toaletou a sprchou k dispozici vždy pro jednu buňku. V rámci ubytování je také zajištěna plná penze. Hned vedle skateparku se pak nachází velký areál s bazény a tobogány a další možností vyžití.Jak náš skate camp probíhá, se nejlépe podíváš na videích z minulého roku:

  

Díky spolupráci se SVČ Lužánky, bude každý účastník pojištěn a na campu bude přítomen asistent volno-časových aktivit a zdravotník. Celý camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne video, které si bude moct každý účastník následně stáhnout.

Camp podporuje ČAS (Česká Asociace Skateboardingu) a firmy Horsefeathers, Eina skate co. a Vans, které věnují ceny soutěží a dárky. Na každého campera, kromě dárků od partnerů campu, čeká také speciální výroční skate deska od Eina skate co., a také campové tričko.
Eina skate co. week je určen pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Jedinou podmínkou je znalost angličtiny nebo španělštiny!

Kompletní cena campu je 5390,- Kč.
Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 7 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v den odjezdu pak snídani) v ubytovací budově kolejí OZS Jihlava. Toalety a sprchy jsou k dispozici vždy přímo pro buňku 2 pokojů. V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, asistenta volno časových aktivit, zdravotníka a pojištění camperů.

V ceně dostaneš ZDARMA:
- speciální výroční campovou desku od Eina skate co.
- speciální výroční campové tričko
- campové video a fotogalerii ke stažení
- uvítací dárky od partnerů campu
Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám.
Coachové:
Stejně jako i minulý rok, bude na campu coachovat Coach Leslie a opět se k němu přidá i část profesionálních riderů španělské značky Eina skate co.

Počet míst na campu je omezen!
Přihlášku, kterou najdeš na odkaze níže, je nutné odeslat a zároveň uhradit cenu campu nejpozději do 30.6.2015. Obratem po odeslání přihlášky obdržíš veškeré informace potřebné k platbě i campu samotnému.

Cena: 5390 Kč
Zahrnuje: ubytování, plná penze, coaching

Pořádající pracoviště:
pracoviště Lidická

Kontakt:
Kateřina Děkaníková, tel. 549 524 105, tel. 602 883 121,

 
Share Button
tisk