Horsefeathers week Jihlava

Máme před sebou 10 sezónu super skate prázdnin a tak jsme si pro tebe nachystali spoustu novinek!


11. – 18. července 2015  •  15.00–12.00
Jihlava
HORSEFEATHERS WEEK JIHLAVA

Místo konání:Jihlava
Termín konání: 11.7. – 18.7.2015
Camp určen pro:Všechny věkové i výkonnostní kategorie.

Máme před sebou 10 sezónu super skate prázdnin a tak jsme si pro tebe nachystali spoustu novinek! Jednou z nich je také nová lokace. Pro tu jsme vybrali město se super novým skateparkem, kde si každý najde to své. Tím je samozřejmě Jihlava! Jako první zde máme naplánovaný Horsefeathers week s Horsefeathers team ridery. Takže neváhej a přihlaš se, čeká nás totiž týden plný mega triků, super skateparku, zábavy a letní pohody!

Jihlavský skatepark je jeden z nejnovějších, a dle nás i nejlepších, skateparků v České republice. Každý si v něm najde to své a samozřejmě jsme si to i zajeli ověřit:
Ubytování camperů se nachází zhruba 300m od skateparku v ubytovací budově kolejí OZS Jihlava. Pokoje jsou 2 a 3 lůžkové s toaletou a sprchou k dispozici vždy pro jednu buňku. V rámci ubytování je také zajištěna plná penze. Hned vedle skateparku se pak nachází velký areál s bazény a tobogány a další možnosti vyžití. Jak náš skate camp probíhá, se nejlépe podíváš na videích z minulého roku:

  

Díky spolupráci se SVČ Lužánky, bude každý účastník pojištěn a na campu bude přítomen asistent volno-časových aktivit a zdravotník. Celý camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne video, stejně jako v předchozích letech, které si bude moct každý účastník následně stáhnout.

Camp podporuje ČAS (Česká Asociace Skateboardingu) a firmy Horsefeathers, Eina skate co. a Vans, které věnují ceny do soutěží a dárky pro vás campery. Také na tebe čeká speciální skate deska od Eina skate co. s výročním designem od Jakuba Karlíka a campové tričko.
Horsefeathers week je určen pro všechny věkové i výkonnostní kategorie.

Kompletní cena campu je 5390,- Kč.
Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 7 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v den odjezdu pak snídani) v ubytovací budově kolejí OZS Jihlava. Toalety a sprchy jsou k dispozici vždy přímo pro buňku 2 pokojů. V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, asistenta volno časových aktivit, zdravotníka a pojištění camperů.

V ceně dostaneš ZDARMA:
- speciální výroční campovou desku od Eina skate co.
- speciální výroční campové tričko
- campové video a fotogalerii ke stažení
- uvítací dárky od partnerů campu
Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám.
Coachové:
Stejně, jako i minulý rok, bude na campu coachovat Tomáš "Kopa" Kopáček a letos se k němu přidá i nejnovější posila Horsefeathers týmu Michal "Leslie" Veselý. Jednáme také o účasti profesionálních riderů španělské značky Eina skate co.

Počet míst na campu je omezen!
Přihlášku, kterou najdeš na odkaze níže, je nutné odeslat a zároveň uhradit cenu campu nejpozději do 30.6.2015. Obratem po odeslání přihlášky obdržíš veškeré informace potřebné k platbě i campu samotnému.

Přihláška: http://camp.sur-distribution.com/prihlaska/hfjihlava2015.html

Cena: 5390 Kč
Zahrnuje: ubytování, plná penze, coaching

Pořádající pracoviště:
pracoviště Lidická

Kontakt:
Kateřina Děkaníková, tel. 549 524 105, tel. 602 883 121,

 
Share Button
tisk