Kids week Loučná nad Desnou

Letošní rok pro nás znamená 10 let super skateboardových prázdnin a také třetí rok, kdy pořádáme camp určený výhradně pro začátečníky a mladší campery.


16. – 22. srpna 2015  •  15.00–12.00
Loučná nad Desnou
KIDS WEEK LOUČNÁ N/DESNOU

Místo konání:Loučná nad Desnou
Termín konání: 16.8. – 22.8.2015
Camp určen pro: Začátečníky a campery mladší 15ti let

Letošní rok pro nás znamená 10 let super skateboardových prázdnin a také třetí rok, kdy pořádáme camp určený výhradně pro začátečníky a mladší campery. Největší předností tohoto campu je skutečnost, že se na campu potkají campeři stejného věku a úrovně skateboardingu a tak mohou spolu nejenom soutěžit, ale i trávit volné chvíle. Letos jsme se rozhodli na tento camp přibrat vystudovaného školního pedagoga se zkušeností se školami v přídodě, aby o děti bylo co nejlépe postaráno i v době mimo ježdění. Druhou velkou změnou je změna lokality, kdy jsme se rozhodli o využití naší nejluxusnější destinace v Loučné nad desnou, kde děti dostanou nejen super jídlo a luxusní ubytování, ale také skatepark pouze 100m od ubytování a nádherné okolí přírody v Jeseníkách!

Do Loučné jsme vyrazili poprvé minulý rok a místo jsme si okamžitě zamilovali! Krásné prostředí, luxusní ubytování, super jídlo a skatepark je naprosto neuvěřitelný. Vlastně to ani nemá cenu popisovat a raději se podívej na fotogalerii z minulého Eina skate co. weeku, který proběhl právě v Loučné:
Ubytování camperů se nachází zhruba 100m od skateparku v penzionu Na Staré Poště. Pokoje pro účastníky jsou 2 až 4 lůžkové s toaletou a sprchou přímo na pokoji. V penzionu je také zajištěna plná penze. Hned vedle skateparku se pak nachází areál s možností dalšího sportovního vyžití. Nejlepší představu o průběhu campu si uděláš, když koukneš na videa z minulého Eina skate co. weeku v Loučné a Kids weeku v Lanškrouně:

  

Díky spolupráci se SVČ Lužánky, bude každý účastník pojištěn a na campu bude přítomen vystudovaný pedagog s praxí práce s dětmi na školních výletech, asistent volno-časových aktivit a zdravotník. Celý camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne video, které si bude moct každý účastník následně stáhnout.

Camp podporuje ČAS (Česká Asociace Skateboardingu) a firmy Horsefeathers, Eina skate co. a Vans, které věnují ceny do soutěží a dárky. Na každého campera, kromě dárků od partnerů campu, čeká také speciální výroční skate deska od Eina skate co., a také campové tričko.
Kids week je určen pouze pro začátečníky a campery mladší 15ti let!.

Kompletní cena campu je 5390,- Kč.
Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 6 dní (účastníci mají v den příjezdu večeři, v den odjezdu pak snídani) v penzionu Na Staré Poště. Toalety a sprchy jsou přímo na pokojích. V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, pedagoga, asistenta volno časových aktivit, zdravotníka a pojištění camperů.

V ceně dostaneš ZDARMA:
- speciální výroční campovou desku od Eina skate co.
- speciální výroční campové tričko
- campové video a fotogalerii ke stažení
- uvítací dárky od partnerů campu
Cena nezahrnuje dopravu na camp, tu si každý účastník zajišťuje sám.
Coachové:
Stejně jako i minulý rok, bude na campu coachovat Jakub Karlík a David Kamínek, který má zkušenosti z pražských skate akademií pořádaných ČAS, dle počtu účastníků budeme doplňovat další coache. Jednáme také o jednom dni s Horsefeathers skate týmem, který by na camp přijel na návštěvu.

Počet míst na campu je omezen!
Přihlášku, kterou najdeš na odkaze níže, je nutné odeslat a zároveň uhradit cenu campu nejpozději do 19.7.2015. Obratem po odeslání přihlášky obdržíš veškeré informace potřebné k platbě i campu samotnému.

Přihláška: http://camp.sur-distribution.com/prihlaska/kids2015.html

Cena: 5390 Kč
Zahrnuje: plnou penzi, ubytování, coache

Pořádající pracoviště:
pracoviště Lidická

Kontakt:
Kateřina Děkaníková, tel. 549 524 105, tel. 602 883 121,

 
Share Button
tisk